logo
logo

Idea

Z dziećmi i dla dzieci pracujemy od wielu lat. Doświadczenia zdobyte podczas realizacji zajęć Uniwersytetu Dziecięcego, wykorzystaliśmy w pracy nad ideą i programem letnich oraz zimowych półkolonii.  Pragniemy, aby nasze spotkania z dziećmi były wyjątkowe: odkrywcze, niebanalne, warte zapamiętania. Przygotowując ofertę rozmawialiśmy nie tylko ze specjalistami, animatorami kultury, pedagogami czasu wolnego, ale także z naszymi najważniejszymi klientami- dziećmi. To od Nich wiemy, że oczekują różnorodności. Dlatego nasza propozycja letniego i zimowego wypoczynku zawsze opracowywana jest w dwóch wariantach. Nasi podopieczni mogą wcielić się w wymarzoną postać: fizyka, chemika, budowniczego robotów, sportowca, projektanta mody, aktora artystę, dziennikarza, kucharza i fotografa. Do tej pory z naszych półkolonii skorzystało prawie tysiąc uczestników: chłopców i dziewczynek w wieku od 5 do  12 lat.

Półkolonie naukowo – artystyczne dla dzieci, przygotowujemy w Centrum Projektów Edukacyjnych WSG, bardzo starannie. Robimy wszystko, aby stworzyć dzieciom warunki do aktywnego i ciekawego spędzenia czasu wolnego. Gwarantujemy różnorodne formy zajęć, zabawę poprzez naukę. Uśmiech dzieci jest dla nas motywacją do dalszej pracy, a największym komplementem, gdy żegnają się z nami słowami „do zobaczenia za rok”.

Aktualności

 • 15 lipca 2017

  TRZECI TYDZIEŃ WAKACJI

  Trzeci tydzień wakacji już za nami. Podczas pięciu dni dzieci uczestniczyły w różnorodnych zajęciach, które uczyły nowych rzeczy i umiejętności. 

   

 • 8 lipca 2017

  WAKACJE W PEŁNI

  Lipiec nie rozpieszcza nas pogodowo, mimo to podczas półkolonii letnich z Wyższą Szkołą Gospodarki zawsze panuje dobra atmosfera i zabawa. Drugi tydzień wakacji pełen był niesamowitych przygód.

 • 1 lipca 2017

  I TYDZIEŃ WAKACJI JUŻ ZA NAMI ...

  Pierwszy tydzień półkolonii letnich „Niezapomniana przygoda z Wyższą Szkołą Gospodarki” za nami.

Kursy i szkolenia
Uniwersytet Trzeciego Wieku
Centrum Projektów Edukacyjnych
Studia podyplomowe
MBA
Studia I i II stopnia
 • ul. Naruszewicza 11, 85-229 Bydgoszcz
  bud. "K", III piętro, pok. 330

 • kolonie@byd.pl

 • 052 567 07 07

© 2016 WYŻSZA SZKOŁA GOSPODARKI