logo
logo

Idea

Z dziećmi i dla dzieci pracujemy od wielu lat. Doświadczenia zdobyte podczas realizacji zajęć Uniwersytetu Dziecięcego, wykorzystaliśmy w pracy nad ideą i programem letnich oraz zimowych półkolonii.  Pragniemy, aby nasze spotkania z dziećmi były wyjątkowe: odkrywcze, niebanalne, warte zapamiętania. Przygotowując ofertę rozmawialiśmy nie tylko ze specjalistami, animatorami kultury, pedagogami czasu wolnego, ale także z naszymi najważniejszymi klientami- dziećmi. To od Nich wiemy, że oczekują różnorodności. Dlatego nasza propozycja letniego i zimowego wypoczynku zawsze opracowywana jest w dwóch wariantach. Nasi podopieczni mogą wcielić się w wymarzoną postać: fizyka, chemika, budowniczego robotów, sportowca, projektanta mody, aktora artystę, dziennikarza, kucharza i fotografa. Do tej pory z naszych półkolonii skorzystało prawie tysiąc uczestników: chłopców i dziewczynek w wieku od 5 do  12 lat.

Półkolonie naukowo – artystyczne dla dzieci, przygotowujemy w Centrum Projektów Edukacyjnych WSG, bardzo starannie. Robimy wszystko, aby stworzyć dzieciom warunki do aktywnego i ciekawego spędzenia czasu wolnego. Gwarantujemy różnorodne formy zajęć, zabawę poprzez naukę. Uśmiech dzieci jest dla nas motywacją do dalszej pracy, a największym komplementem, gdy żegnają się z nami słowami „do zobaczenia za rok”.

Aktualności

 • 26 sierpnia 2017

  OSTATNI TYDZIEŃ WAKACJI

  To co dobre szybko kończy… dotyczy to również półkolonii letnich organizowanych pod hasłem „Niezapomniana przygoda z Wyższą Szkoły Gospodarki w Bydgoszczy”. Podczas ósmego tygodnia dzieci uczestniczyły w różnorodnych zajęciach. Poprzez aktywny udział i przede wszystkim dobrą zabawę dzieci nabyły nową wiedzę oraz umiejętności a także wzbogaciły już posiadane kompetencje. 

 • 12 sierpnia 2017

  PRZEDOSTATNI TYDZIEŃ ZA NAMI

  Za nami przedostatni tydzień półkolonii letnich. W dniach 07.08-11.07.2017 realizowany był moduł I w ramach którego odbyło się wiele ciekawych, innowacyjnych zabaw. 

 • 5 sierpnia 2017

  POCZĄTEK SIERPNIA NA WSG

  Pierwszy tydzień sierpnia za nami; za nami także moduł II, w który wpisują się zajęcia plastyczne, teatralne, sportowe, ogólnorozwojowe, sensoryczne oraz wiele innych…. Podczas szóstego tygodnia wakacji „Niezapomniana przygoda z Wyższą Szkoły Gospodarki” panowała dobra atmosfera i zabawa. 

Kursy i szkolenia
Uniwersytet Trzeciego Wieku
Centrum Projektów Edukacyjnych
Studia podyplomowe
MBA
Studia I i II stopnia
 • ul. Naruszewicza 11, 85-229 Bydgoszcz
  bud. "K", III piętro, pok. 330

 • kolonie@byd.pl

 • 052 567 07 07

© 2016 WYŻSZA SZKOŁA GOSPODARKI