logo
logo

Idea

Z dziećmi i dla dzieci pracujemy od wielu lat. Doświadczenia zdobyte podczas realizacji zajęć Uniwersytetu Dziecięcego, wykorzystaliśmy w pracy nad ideą i programem letnich oraz zimowych półkolonii.  Pragniemy, aby nasze spotkania z dziećmi były wyjątkowe: odkrywcze, niebanalne, warte zapamiętania. Przygotowując ofertę rozmawialiśmy nie tylko ze specjalistami, animatorami kultury, pedagogami czasu wolnego, ale także z naszymi najważniejszymi klientami- dziećmi. To od Nich wiemy, że oczekują różnorodności. Dlatego nasza propozycja letniego i zimowego wypoczynku zawsze opracowywana jest w dwóch wariantach. Nasi podopieczni mogą wcielić się w wymarzoną postać: fizyka, chemika, budowniczego robotów, sportowca, projektanta mody, aktora artystę, dziennikarza, kucharza i fotografa. Do tej pory z naszych półkolonii skorzystało prawie tysiąc uczestników: chłopców i dziewczynek w wieku od 5 do  12 lat.

Półkolonie naukowo – artystyczne dla dzieci, przygotowujemy w Centrum Projektów Edukacyjnych WSG, bardzo starannie. Robimy wszystko, aby stworzyć dzieciom warunki do aktywnego i ciekawego spędzenia czasu wolnego. Gwarantujemy różnorodne formy zajęć, zabawę poprzez naukę. Uśmiech dzieci jest dla nas motywacją do dalszej pracy, a największym komplementem, gdy żegnają się z nami słowami „do zobaczenia za rok”.

Aktualności

 • 9 czerwca 2017

  DO WAKACJI ZOSTAŁY 2 TYGODNIE

  Wielkimi krokami zbliżamy się do okresu, na który z utęsknieniem czekają wszystkie dzieci - WAKACJE - okres radości a także dobrej zabawy w gronie rówieśników.

 • 21 kwietnia 2017

  OSTATNIE DNI PROMOCJI - 20 %

  Przypominamy, że zostały ostatnie dni, aby skorzystać ze zniżki 20% na PÓŁKOLONIE LETNIE „Niezapominania przygoda z Wyższą Szkołą Gospodarki”. Więcej informacji a także formularz zgłoszeniowy znajdą Państwo na stronie internetowej www.kolonie.byd.pl.

 • 11 kwietnia 2017

  ŻYCZENIA WIELKANOCNE

  Radosnych Świąt Wielkanocnych,

  dobrego odpoczynku, smacznego jajka, 

  szalonego i wyjątkowego mokrego Śmigusa Dyngusa

  oraz samych słonecznych, spokojnych i cudownych dni z okazji Świąt Wielkanocnych.

  Życzy Zespół Centrum Projektów Edukacyjnych 

Kursy i szkolenia
Uniwersytet Trzeciego Wieku
Centrum Projektów Edukacyjnych
Studia podyplomowe
MBA
Studia I i II stopnia
 • ul. Naruszewicza 11, 85-229 Bydgoszcz
  bud. "K", III piętro, pok. 330

 • kolonie@byd.pl

 • 052 567 07 07

© 2016 WYŻSZA SZKOŁA GOSPODARKI